Duvar Boyası

duvar boyası
Dekorasyonda kullanılan boya renkleri zevklerimizi ve karakterimizi yansıtır. Kusursuz bir dekorasyon için dekorasyondaki tüm renkler uyumlu olmalıdır.

Salon boya renkleri seçilirken yılın trendlerinden haberdar olursanız daha etkili ve present day bir dekorasyona imza atmış olursunuz.

Karkaslara kilit sistem ile montajlanan paneller istenildiği zaman çıkartılabilir ve daha sonra tekrar montajı yapılabilir.

Kahverengi tonlarında ise isterseniz koyu mobilyalar da kullanabilirsiniz. Bol çiçekli dekorasyonlar evinizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirecektir.

Dimensions lawnımcı olmak isteyen içerik ekibimiz hummalı bir çalışmadan sonra bu yılın trend renklerini ve modası hiç geçmeyecek olan renkleri belirledik. Yazımızda bu renklerin tamamını bulabilirsiniz.

Bu tondaki boyalar hem sadelikten hem de duygusal havadan vazgeçmeyenler için idealdir. Ama unutulmamalıdır ki yanlış seçilen bir mor tonu mekanda bunaltıcı bir havaya sebebiyet verebilir.

Evin senin en kıymetli yaşam alanın. Sana ait olan bu alanda kendini ifade etmenin yolu ilk olarak renklerden geçiyor. Hangi odanda hangi hissi yaşamak istiyorsan ona uygun bir renk ile duvarlarını kendin boya ve kişisel alanını yarat! Yatak odan dinlenme alanın, burada  dingin bir enerji yaratmak istiyorsan mat yeşil tonlarını tercih edebilirsin. Beyaz renkte silikonlu duvar boyası ile banyonda temizlik ve arınma duygularını yaşatabilirsin. Oturma odanda açık ve mat renkte pembe tonları kullanarak sıcak ve samimi bir ortam duvar kaplama fiyatları yaratman mümkün.

Evde farklılık yaratabilmek için yapılacak ilk dekorasyon advertımlarından biri duvar renklerini değiştirmektir. Yapmak istediğiniz dekorasyona göre mobilyalar ile uyumlu ya da duvar kaplamaları tamamen zıt renk seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Boya uygulamasına öncelikle tavandan başlanmalıdır. Tavan boyası bittikten sonra duvarların duvar dizayn tavan ile birleştiği yerden duvar boyamasına geçilmelidir.

Craze duvar renkleri 2020 başlıklı içeriğimizle sizlere yeni sezonun şimdiden şekillenen boya renkleri hakkında bilgi vereceğiz. İşte 2020 duvar boyası renkleri hakkında merak etiğiniz her şey…

“Duvar boya renkleri”nde kırmızı renk tonundan açık değerlere gidildikçe güven, sevgi ve hoşnutluk; orta tonlarda aksiyon ve hareketlilik; kan rengine yakın koyu tonlarda ise hüzün ve duygusallık hissi uyandırır. Aynı zamanda kırmızı güç ve asaleti temsil etmektedir.

Eğer siz de duvarlarınızı boyadıktan sonra koku yapmasın ve sağlığımıza zararlı olmasın diyorsanız, haydi gelin birlikte devam edelim.

Duvar boyası ile evlerimizin olmazsa olmazıdır. İstediğiniz odanızı istediğiniz koyu ya da açık renklere boyayarak ortamınızı değiştirebilirsiniz. Eski renk duvar boyalarınızdan sıkıldıysanız iyi bir boya ustası ile sizde duvarlarınızı istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz. Artık duvar boyaları desenli ve simli özellikleri ile de yapılarak evlerde daha farklı stiller yaratmaktadır.

İc cephe boya işleminde odanızda bulunana eşyaların zarar görmemesi için noylan lawnımı ile mobilya ve eşyalarınızın üzerini boyama işlemi nedeniyle olabilecek boya akmalarına karşı korumanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *